Life, Photoshoots

Z postele do poslete – selfie edition – photoshoot

Vlog, follow me aroud a den v mém životě jsem spojila do tohoto článku, ve kterém Vás zavedu na domluvené beauty focení v Olomouci. Nepříjemné vstávání, nekonečné přípravy, slzy v očích i ukrutný hlad. To vše jsem zdokumentovala v podobě selfie – závislosti naší generace.

morning selfie lenka regalová redhead freacklesJe 7:30 ráno a budík vřeští jako pomatený. “Je docela pozdě na vstávání,” si asi říkáte, když čtete čas. Posledních pár týdnů jsem nicméně dlouho do noci pomáhala příteli, se kterým bydlím, s učením na zkouškové. „Zavřu ještě na chviličku oči, a pak vstanu.“ Omyl! Po skoro hodince se proberu a startuji svůj panic mode.

Úspěšně jsem dorazila do koupelny, kde mě čeká další překvapení – aft. “Už zase?!” Čištění zubů je opravdu zábava. Ale důležité je soustředit se. “Co musím udělat a jak to mám stihnout,” úkol číslo jedna – zuby, úkol číslo dva – sprcha.

Teplá sprcha pomohla, konečně začínám mít pocit, že to dneska půjde. “Co dál?! Namazat, vyfénovat, obléct.” Začínám být nebezpečně klidná a naivně si myslím, že stihnu i snídani a znovu zuby.

towel regalová lenka smile freackles bath cityflowerlenka Regalová , cityflower - redhead, cream skincare, freckleslenka Regalová , cityflower - redhead, cream skincare, freckles

cityflower catsSnídani nestíhám. Alespoň se napiji sklenice vody a do kapsy strčím proteinovou tyčinku. Naštvaně se u toho dívám na roztomilá koťata, která jsem právě „domazlila“ místo snídaně.

Budík mi mezitím už dvakrát zvonil, to znamená, že mám zpoždění 10 minut. Už dávno jsem měla jít. Proto skoro celou cestu na smluvené místo srazu v Lenka Regalová redhead freackles snow winter olomouc selfie cityflowerpodstatě utíkám. “Pane bože, ještěže jsem nemusela na toto focení nic nosit, jinak bych to nechala na 100% doma.

Konečně jsem u RCO v Olomouci, kde vyzvedávám vizážistku Verču, která jede z Brna a společně jdeme k autu, co nás veze na místo focení s talentovaným Viktorem. V autě mi vizážistka Verča ukazuje návrh toho, co si připravila, a v tom mi dochází, že focení zabere celý den. V hlavně mi proběhla jen jedna myšlenka: “Nemám žádné jídlo, to zas bude dneska cheatday.

Jsme na místě. Viktor připravuje set a já s Verčou začínáme s líčením. Díky Verčiným zkušenostem a obrovské dávce preciznosti se pomalu stává, z toho co se ráno špatně probudilo, něco použitelného na focení. Pár posledních pohledů do zrcadla, abych zjistila, co bude pro tuto vizáž na fotce nejlepší, a jde se na věc.

photoshoot visage redhead mo makeup lenka Regalová cityflowervisage photoshoot lenka Regalová redhead freackles photoshoot

V ateliéru na nás vybaflo obří žárovkové monstrum, kterému se dostalo víc pozornosti a focení než komukoliv z nás. Ale je čas začít fotit. Větrák byl zapnut a v tom začal můj boj se slzícím okem, které na žádném focení nezklame a předvede se v plné kráse. ”Máme to,” ozvalo se z póza foťáku, a tím bylo focení pro tento look ukončeno.

photoshoot photographer lights set cityflowerLenka Regalová , cityflower Olomouc redhead , freckles photoshoot woman girl profile

beauty visage photoshoot backstage

Teď se obrň trpělivostí, nenech se časem vystresovat a unavit,” přesvědčovala jsem se v hlavě, protože mi bylo jasné, že vizážistka má před sebou alespoň dvě hodinky práce, u které budu sedět nehnutě, neustále postrkovaná do obličeje ze všech stran štětcem a zubním kartáčkem. Do toho strašný hlad – sice jsme dostali jídlo a pití, ale jako modelka s rozlíčeným beauty makeupem nemám nárok.

Focení utíká podle očekávání stejně pomalu jako líčení, protože mám celou dobu zavřené oči a možnosti pózování jsou ještě omezené tím, že nesmím otáčet hlavu příliš do profilu. “No nic, přidám tam aspoň ruku, ať to trošku vypadá.” Výměna pozadí z černého na bílé a je konec.

 

lenka Regalová beuthy photoshootcityflower lenka regalová beauty visage black white photoshootcityflower lenka regalová beauty visage black white photoshoot

Marný pokus o odlíčení a rychle něco zakousnout. Protože Verče jede autobus do Brna až za hodinku a půl, rozhodla jsem se s ní počkat u čokolády v kavárně. Bílou barvu ve vlasech jsme zakryly čepicí. Tu jsem u autobusu musela vrátit, a tak cesta domů byla opravdu zajímavá – hlavně pro ostatní. (Na fotce vidíte, s jakým „účesem“ jsem šla domů: venku to vyfotit nešlo, protože už byla tma).

cake hot chocholate , šantovka caferedhead photoshoot visage freckles cityflowersalmon dinner healthy foot

Doma konečně zasloužená vana, která mi dala pořádně zabrat. “Dám si něco na jídlo a jdu si odpočinout u Zaklínače.  Na večeři jsem našla poslední kousky lososa a z čisté lenosti jsem si k němu dokázala jen rozkrojit okurku, zatímco mi ostatní dělali chutě obrovskou pizzou.

Ne každý den je tolik chaotický, zároveň ne každý je tolik zajímavý. Nakonec fotky stojí za to! Za hlad, ostuda po cestě městem i vstávání po max. 5 hodinách spánku. A trošku hladu a jeden nepovedený den healthy jídla se dá omluvit. Důležité je, že nás focení prostě baví a máme radost z výsledku. 

Moc děkuji za fotky celému týmu a Vám doporučuji oba oslovit, pokud hledáte jistotu kvalitního líčení a fotek! (Veronika Mykolenko – visage  a Viktor Fryblik – fotograf)

 

 

Moc děkuji, že čtete – sharing is caring.

Lenka Regalová

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

  • Reply Sára Šebestová 18.5.2016 at 17:54

    Super článek! Jsi strašně krásná 🙂

  • Okomentovat

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..