Beauty, Photoshoots

True shades of beauty

Pocit který každý z nás vnímá jinak a přitom správně. Pro některé z nás je těžké najít krásu nejen v zrcadle, ale i na druhých. Pro ostatní je krásné vše kolem nás i když jde o něco, co je naprosto jiné či zcela všední. Každá originalita je výjímečná a má na světe někoho, kdo jí ocení. V tom se ukrývají True shades of beauty.

Před nedávnem jsem měla na focení možnost nejen ukázat svůj druh krásy, ale díky moji jedinečnosti podpořit a vyzdvihnout i krásu dalších stejně jedinečných modelek kolem mě.

Nestává se často, že bych měla možnost spolupracovat na focení s dalšími modelkami a o to víc vzácnější byla kombinace nás tří. Zrzka s porcelánovou pletí a pihami od hlavy až k patě, kakaová pleť s přírodním afrem Jacqueline a asijské rysy výrazných lícních kostí s perfektním „modelkovským“ tělem Katky jsou vražedná kombinace, která dává všem možnost najít si ve fotografiích svůj šálek krásy.

Lenka Regalová , beauty , cityflower

 

Co za ideál krásny považuji já? Každý z nás vidí přitažlivé/líbivé/zajímavé něco zcela jiného. Já mám ráda klasickou nehynoucí krásu v podobě jemného obličeje a výrazně ženských křivek. Některým moje názory můžou přijít příliš staromódní a upjaté, já však neznám nic přitažlivějšího než dlouhé husté vlasy a velké oči na jemné pleti bez malůvek a příšerných piercingů. Miluji slečny, které ze všeho nejraději nosí vzdušné šaty krémových barev a jejich přitažlivost ukazují v ženskosti a eleganci, namísto holé kůže.  Hebká a čistá pleť je podle mého názoru to nejkrásnější co může žena/dívka nabídnou světu. Bez rozdílu barvy pleti a rysů v obličeji, její kvalita je základ pro touhu se ji dotknout. Velké uhrančivé oči, plné malinové rty a malý nos = obličej který nepotřebuje žádné šperky aby zářil a upoutal pozitivní pozornost.

Moje „nevinnost“ představ však končí když se dostaneme k poprsí. Můj sen o ideálním těle má od mala trpkou příchuť v podobě čekání na den, kdy mi vyrostou pevná a „velká“ prsa. To štěstí mě zatím nepotkalo a proto se pomalu začínám zavrtávat do článků o plastické chirurgii a šetřit na vykoupení mého snu na operačním sále. Pro většinu lidí v mém okolí jde stále o tabu a výsledek neúspěchu milovat sama sebe, já se však na to divám pravě naopak.  Možnost splnit si svůj sen/ideál toho co chceme a díky tomu najít více sebevědomí je výhra pro všechny. Souhlasím s tím, že hledat v plastické chirurgii spokojenost je nemožná blbost, splnit si však přání jen pro sebe má smysl. Řekněme si na rovinu, každý z nás se snaží na svém těle změnit nedokonalosti a zlepšit/vyzdvihnout přednosti, jen některé věci zkrátka v posilovně, krémech a jídelníčku nenajdeme.

IMG51070628

Když se vrátím zpátky k focení, první na co si vzpomenu je můj úžas nad Jacquelininou kakaovou pletí. Nikdy v životě sem neviděla tak krásný hnědý odstín, který mě nutil se neustále na její obličej dívat. V průběhu líčení, i bez makeupu dokonalého odstínu pleti Jaqueline, přišla do ateliéru Katka s nevýraznějšími lícními kostmi pod sluncem. Šlo o jeden z nejzajímavějších obličejů v republice s pihou krásy, která dokonale rozbijí jinak perfektní simetrii malého nosu, plných rtů a kaštanových očí. Její přirozeně štíhlá postava, o kterou se já zatím marně snažím dřením v posilovně a u plotny,  pak dokresluje její „ideálnost“ pro úspěšnou kariéru „fotomodelky“.

V čem vidět svoje přednosti a proč je milovat? Postavte se před zrcadlo a podívejte se na svůj odraz. Výjmenujte nahlas první tři pozitivní zvláštnosti, které uvidíte a uvědomte si, že to jsou věci které Vás dělají krásnými. Vykašlete se na ukazování toho, co nemáte rádi. Zaměřte se na to, co milujete a vyzdvyhněte to všem na oči. Nikdo si nevšimne jizvy na čele, kterou máte jako nepříjemnou vzpomínku z prodělaných neštovic, když zvýrazníte malinovou rtěnkou krásné, simetrické a plné rty. Proč by kdokoli studoval které oko máte menší, než to druhé, když  jejich barva připomíná jen nejsladší med pod sluncem. A nakonec, proč by se někdo pozastavovala nad kilem tuku navíc, když při pohledu na Vás se propadne počítání pih na Vaší hebké a čisté pleti.

IMG51070273

Nebojte se toho co Vás dělá výjímečnými. Vždy je tady něco dalšího co můžete milovat a zdaleka přesahuje vaše, v hlavě vytvořené nedostatky. Každá originalita je přece výjímečná a má na světe někoho, kdo jí ocení. V tom se ukrývají True shades of beauty.

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit

Bez komentáře

Okomentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..