Photoshoots

Svatební editorial – boho svatba

Svatební den je snem pro každého, ale ideálně jen a pouze jednou za život. Já jsem měla to štěstí si ho vyzkoušet „nanečisto“, a to bez závazků. Moc děkuji Ivance Hrubešové za realizaci celého focení v nádherné a nebezpečné přírodě CHKO Moravského krasu, kde nás často od smrtelného pádu oddělovalo pár centimetrů a jeden nestřežený okamžik.

Den pro mě začal jako vždy ve škole, o to víc jsem se na focení pod pracovním názvem lesní / přírodní / boho svatba těšila. Cesta z Brna na místo focení uběhla rychle a nastal čas dlouhé přípravy na všech „stanovištích“. Vizáž, vlásky, šaty, ženich, květiny, svatební stůl, svatební oltář – to vše zabere neskutečné množství času, které nám znepříjemnilo špatné počasí. Začali jsme fotit, a v tom to přišlo: jedna kapka deště následována mnoha dalšími. Odradilo nás to? Rozhodně ne! Naštěstí, když jsme přijeli na skály, počasí se vylepšilo a začalo svítit i sluníčko, což mi v šatech bez rukávů a bez bot na skále udělalo obrovskou radost.

editorial_tisk-18editorial_tisk-20editorial_tisk-26editorial_web-15editorial_tisk-14editorial_web-17editorial_tisk-27editorial_tisk-10

Fotograf: Ivana Hrubešová – více fotografií na: Lesní svatba
Vizáž: Nikol Dytrich
Šaty: MK styl
Květiny: Klára Uhlířová
Model: Jakub Vlasák

Po ukončení focení, pár kroků před odjezdem, jsme ještě vyfotili krásný svatební cityflower.cz věneček

Lenka_web-112162431_10206768616807324_203326995_o (kopie)

Pokud se Vám náš svatební editoriál líbí, podívejte se stránky všech, kteří na focení spolupracují. Za komentáře s pochvalou nebo konstruktivní kritikou budeme vděční.

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

  • Reply Lucie 15.11.2015 at 20:07

    Je to naprosto krásné a okouzlující . Jste strašně krásná modelka, můžu se zeptat co studujete? 🙂

    • Reply Lenka Regalová 15.11.2015 at 21:55

      Moc děkuji za pochvalu 🙂 jste hodna! Právě studuji poslední ročník dentální hygieny a chystám se na absolutorium na jaře 2016

    Okomentovat