Fashion

Spring 2015 In Bloom – ootd

Jaro je období lásky, květů, radosti ze sluníčka a čerstvě zeleného trávníku. Proto by byla škoda se schovávat do tmavě barevné kombinace. Trend letošního jara je rozkvět a radost z barev. Bojíte se, že budete v davu Vaším ootd příliš vyčnívat? Nebojte, mám pro vás pár nápadů, jak to nepřehnat, a přesto zůstat ve veselém jarním opojení. 

Styl začíná momentem, kdy se přestaneme bát vykročit z davu. Nemusí jít o radikální změnu nad ostatní, stačí jen ukázat, co se nám libí a naše sebevědomí. Co je více přitažlivé než krásná, sebevědomá žena?

Do školy/města jsou nejpohodlnější džíny a bavlněné tílko, stačí ale jedna barva navíc a vše dostane jiný rozměr. Zkuste najít pohodlný svetr na studenější rána ve vaší oblíbené barvě nebo s květy. Je navíc neobvyklého střihu nebo se zajímavou texturou? Potom je to jasná volba. Každý z nás se chce cítit pohodlně, proč tomu ale nedodat něco extra?

Lenka 14.4.2015Lenka 14.4.2015

11154234_898188950240062_1174788459_o

Kombinace bílé a černé je vždy sázka na jistotu, my se ale letošní jaro nebudeme bát a staneme se středem pozitivní pozornosti. A to jen v tom dobrém slova smyslu, samozřejmě. Proč to nemůžeme být pravě my, kdo bude určovat trend? Svoji sázku na jistotu obohaťte květovaným sáčkem nebo šátkem, který můžete kdykoli během dne odložit. Získáte tak možnost stát se tichou myškou, a nebo hvězdou města, během vteřiny, kdykoli si jej oblečete znovu. Pojďme rozšířit naši Cityflower rodinu. 

Stále máte pocit, že jste v barevném ootd “moc vidět” a raději zůstanete u klasiky svého šatníku? Potom ukažte svou jarní radost malou květinovou čelenkou / hřebínkem ve vlasech nebo stylovými hodinkami.

stuha ve vlasechdetail hodinky a botky

Jaké jsou vaše oblíbené jarní “kousky”? Posílejte nápady a své fotky v oblíbeném jarním outfitu. Díky tomu si můžeme pomáhat v jarních trendech společně.

Vaše Lenka Regalová,

Sharing is caring – děkuji, že čtěte.

 fotograf – David Poul, líčení – Gabriela Zavřelová

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit

Bez komentáře

Okomentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..