Photoshoots

Červená Karkulka

Pokud se Vám líbí fotky ze svatebního focení s úžasnou fotografkou Ivčou Hrubešovou, máte se znovu na co těšit. Další spolupráce s naším týmem snů je za mnou a fotky se povedly na jedničku. Tentokrát jsme si připravili červenou karkulku v lehce moderním pojetí / když vlk není vlk a červená Karkulka už není malá holčička.

 karkulka little red riding hood Lenka Regalová - redhead freackles  

Den focení začal krátkou cestou autobusem z Olomouce do Brna. Měla jsem dokonce slíbené i palačinky na snídani – o ty jsem se začala bát, když jsem přejela cílovou zastávku MHD. Naštěstí vizážistka Nikča i fotografka Ivča, udělaly pro všechny opravdovou horu a navíc překvapily asi pěti druhy vynikajících marmelád.

Po příjezdu “vlka” jsme konečně začali líčit a připravovat se. Musím říct, že přeměna člověka ve vlka pomocí černé řasenky k obarvení vousů byla opravdu zábavná pro všechny zúčastněné. V tento moment jsem byla poprvé v životě ráda za tupírování vlasů před každým focením, protože vodě odolná řasenka ve vlasech musí být ještě horší zlo.

Když jsme byli namalovaní a já i převlečená do svých nových rudých plesových šatů, naskákali jsme do auta a jeli jako o závod na místo focení kousek za Brnem, protože nás tlačil čas. Na Halloween totiž vizážistky pracují nepřetržitě od rána až do večera, takže Nikču čekal nekonečný den plný práce.

Karkulka_blog-12

Místo focení bylo pohádkové. Ivča má prostě talent na hledání míst na míru každému focení. Dokážete si představit moji reakci, když jsme navíc po cestě potkali i ohradu s divočáky.

Na zemi byl koberec z listí a já si ve větru pobíhala sem a tam před foťákem, jen tak v šatech s odhalenými rameny, zatímco ostatní vedle nás procházeli v zimních bundách a čepicích. 

“Vlk je moc čistej,” shodly jsme se s holkami a chtěly mu košili ušpinit listím. V tom už se Jakub vrtal na zemi a začal se plazit rychlostí blesku blátem, jako se mokrý pes otírá o koberec. V podobně zábavném duchu focení pokračovalo až do konce.

karkulka little red riding hood Lenka Regalová - redhead freackleskarkulka little red riding hood Lenka Regalová - redhead freackles

Na posledních pár snímků jsme využili Nikčina talentu na vytváření jizev a různých zranění. A když byl ten halloween, rozhodla jsem se si tu moji nechat až domů. Po jízdě narvaným autobusem jsem navíc v Olomouci jela vyzvednout kamaráda – medika v posledním ročníku na lékařské fakultě. Toho málem trefil šlak, když viděl moje „zranění“, pak samozřejmě dostal úlevy, když zblízka rozpoznal makeup.

karkulka little red riding hood Lenka Regalová - redhead freackles

Tak takto dopadlo naše druhé focení, a teď potřebuji Vaši pomoc. Hledáme nápad na další fotoakci. Piště Váše nápady do komentáře, ať se můžeme těšit na nové fotky spolu.

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

12189208_682091781927224_902734248007460082_o

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..