Beauty, Recenze

Levné ebay paletky – recenze

Na ebay se dá najít vše, na co jen vzpomeneme. Nízké ceny nás lákají na vše a hlavně na paletky líčidel. Má však cenu kupovat levnou kosmetiku? Jaké je opravdové porovnání kvality a ceny? Nakoupila jsem ebay paletky a udělala si sama obrázek.

ebay paletky makeup cityflower

Matná paletka očních stínů: Paletka je v neutrálních hnědých odstínech.  Má obsahovat patnáct různých odstínů, ale čtyři z nich si jsou natolik podobné, že se po nalíčení od sebe neliší. Pigmentace stínů je skvělá, až na nejsvětlejší odstín, který je pigmentací na mnohem horší úrovni. Stíny celkem dost práší i na matnou paletku, ale na víčku drží celý den.  Při porovnání ceny a kvality je tato paletka určitě jedna z tech, kterou si chcete koupit. Plastový obal je pevný a překvapivě působí profesionálním dojmeme.

hodnocení 8/10    cena 70kč

ebay paletky oční stíny matné

Shimmer paletka očních stínů: Paletka obsahuje jedenáct shimmer stínů a čtyři matné stíny v růžových a hnědých odstínech doplněných o jeden černý a bílý. Pigmentace stínů je skvělá a stejně dobře drží na očním víčku celý den. Matné i shimmer stíny dost práší. Barevnost jednotlivých stínů je “jedinečná” a díky tomu  nenajdete několik podobných, jako u matné paletky. Plastový obal je pevný a překvapivě působí profesionálním dojmem.

hodnocení 10/10    cena 70kč

XXL paletka očních stínů: Paletka obsahuje 120 matných a shimmer odstínů ve všech možných barvách, které si můžete představit. Kvalita stínů, ale není zdaleka tak dobrá jako u menších paletek. Prášivost stínů i pigmentace se výrazně liší u každého odstínu, celkově je pigmentace průměrná, prášivost nízká, ale stíny na víčku dobře nedrží a ani opakované nanášení efektu sytého líčení nepomůže. Paletku jsem si koupila, protože jsem chtěla „experimentovat“ s extravagantním líčením bohatým na sytost rozdílných barev, což mi tato paletka kvalitou stínů neumožňuje. Kvalita obalů je skvělá. Plastový obal je pevný a i při nešikovném zacházení s paletkou ji chrání před zničením.

hodnocení 4/10 cena 250

ebay paletky oční stíny 120 cityflower

Paletka pudrových tvářenek: Paletka obsahuje 10 různých růžových a oranžových odstínů. Pigmentace tvářenek je extrémně dobrá a proto je třeba s nimi “zacházet” opatrně. Co mě nepříjemně překvapilo, je shimmer v šesti odstínech, který nebyl uveden v popisku produktu, ani nebyl rozeznatelný na fotkách. Také barevnost jednotlivých odstínů je mnohem sytější a tmavší než oficiální fotky ukazují. Obal paletky je kvalitní.

hodnocení 5/10 cena 190kč

ebay paletky blush tvářenka

Konturovací pudrová paletka: Paletka obsahuje tři odstíny bronzerů, dva rozjasňovače a jednu světlou tvářenku. Pigmentace paletky je dobrá, až na nejsvětlejší odstín, který je opět podstatně méně pigmentovaný než ostatní. Stíny hodně práší, ale na tváři drží celý den. Velice mě překvapila velikost paletky, která je v rozměru A3. Obal paletky je pevný a kvalitní. Cena je vyšší jako u ostatních „ebay“ paletek a  skoro odpovídá kosmetice, kterou je možné zakoupit v drogeriích.

hodnocení 7/10 cena 250kč

ebay paletky countoir konturovací

Krémové konturovací paletky: Konturovací paletky obsahují vždy patnáct odstínů krémových kontur. Všechny odstíny jsou špatně roztíratelné a vpíjejí se do vrásek, což je více pozorovatelné u tmavších odstínů. Pro jejich použití musí byt pleť hodně nakrémovaná, jinak zanechávají i na „normální“ pleti výrazné “šupinky” a fleky. Díky mnoha různých odstínům, které jsou součástí paletek je možné krásně vykonturovat tvář, je však nutné počítat s velkým množstvím času navíc, kvůli velmi špatné roztíratelnosti kontur. Paletku je možné koupit v dvou různých kombinacích barev, kdy jedna z nich obsahuje i třpytivý rozjasňovač  a korektory se zeleným, žlutým a růžovým podtónem. Tyto korektory mají malé krytí a také se špatně roztírají, proto je téměř nereálné jejich kvalitní použití. Obal paletky je pevný a kvalitní.

hodnocení 1/10 cena 60kč

paletky ebay contouring stínování korektor

Pokud přemýšlíte o koupení konturovací paletky, vyberte si raději cokoli jiného, protože paletku zcela určitě nevyužijete. Naopak paletky očních stínů jsou v porovnání kvality a ceny jasná volba. Co mě mile překvapilo je kvalita obalů všech paletek, která se ani po každodenním a neopatrném používání nijak nezměnila a líčidla se nikdy nepoškodila.

Jakou další paletku koupit na ebay? Máte stejné zkušenosti?

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit

Bez komentáře

Okomentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..