Fashion, Life

Květinové čelenky

Máme pro Vás nový e-shop cityflower.cz, kde můžete čelenky rychle a jednoduše objednat a přidat se tak k naší „Cityflower rodině“!

Květinové čelenky – cityflower jsou handmade vyráběné ozdoby do vlasů. Každý kousek je navržený jako originál a je možné ho přizpůsobit přesně Vašim požadavkům a přáním. Velký výběr druhů, barev, typu a velikostí květů s kombinací výběru mezi klasickou čelenkou, velkou čelenkou, gumičkou, lýkovým věnečkem a hřebínky nám dovoluje vyhrát si s detaily každé čelenky. Pokud hledáte čelenky pro dívky, „flowercrowns“ na festivaly, květinové pinetky k outfitu do města, ladící hřebínky pro družičky nebo rovnou svatební věneček – společně najdeme ten pravý.

Pro více fotografií a další aktuální informace přímo z akci nás sledujte na instagramu: Celenkycityflower a FB stránkách: Květinové čelenky – Cityflower

12011218_1461523537511008_4882219191197427080_n

Slovo autora: Baví mě „DIY“ projekty a květinové čelenky jsou mou nejoblíbenější ”prokrastinací” a zároveň práce která mě nejen baví ale i naplňuje. Už jako malá sem milovala květy ve vlasech a jsem vlastníkem tolika květinových doplňků, že bych si mohla otevřít vlastní butik s místností jen pro květy a čelenky. Kamarádky mě dlouhou dobu před „otevřením“ čelenek Cityflower prosily, jestli bych jim mohla vyrobit jejich vlastní čelenky. Proto sem se rozhodla, že ji nabídnu nejen jim, ale i Vám  – díky tomu můžeme společně rozzářit města barvami a ukázat náš osobní styl.

květinové čelenky cityflower focení Květinové čelenky cityflower reference

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

Další příspěvek

Mohlo by se vám líbit