Nezařazené

Květinové čelenky – příběh značky Cityflower

Pokud mě sledujete zde na blogu, na FB nebo na instagramu, určitě jste si všimli mojí vášně pro květinové čelenky. Tohle je můj příběh.

Na jaře roku 2015 jsem hledala květinovou čelenku na plánované „snové“ focení. Po dlouhém hledání ideální čelenky v obchodech jsem zůstala doma sedět s prázdnou. Ceny květinových čelenek mě nemile překvapily a já jsem zůstala před volbou zůstat bez čelenky, kterou už delší dobu chci, nebo zůstat s prázdnou peněženkou a jednou drahou čelenkou, kterou využiji maximálně na focení.

Rozhodla jsem se nevzdávat se a přijít na nějaké řešení. V následujících dnech jsem obešla snad všechny květinářství v Olomouci/Brně se snahou najít umělé květiny, které by se mi hodily k čelenkám a nestály „majlant“. Nakonec jsem se rozhodla koupit rovnou několik květů a vyzkoušet, co se bude na focení nejvíce hodit. Nakoupila jsem jednobarevné čelenky, tavicí pistoli a obklopila se inspiračními fotkami na pinterestu. Po pár nepovedených pokusech se mi konečně jedna čelenka líbila a já mohla vysněné focení realizovat.

Po prvním focení a vystavení fotek na FB se mi ozvalo spoustu kamarádek a fotografů s „poptávkou“ o půjčení, nebo přímo vyrobení čelenek na focení. V té době jsem byla mile překvapená, že se moje práce někomu libí, ale nechtěla jsem zatím čelenky vyrábět a nabízet.  Věděla jsem, že ke zdokonalení v jejich výrobě mám před sebou ještě hodně práce a předtím musím najít tu správnou „tajnou taktiku“ jejich výroby.

Až třetí skupinové focení mi otevřelo oči a došlo mi, že stejný problém jako jsem měla já na začátku s cenou mají všichni, a když mám tu možnost a zkušenosti s výrobou, není důvod, proč bych si čelenky měla nechávat jen pro sebe.

Lenka Regalová redhead freackles flowercrown pure pink

V té době se blížila sezona festivalů a modní časopisy měli na každé stránce alespoň jednu modelku s květinovou čelenkou ve vlasech. Rozhodla jsem se proto si sama pro sebe vyrobit několik pohodlných čelenek na gumičce s menšími květy, které budu moct nosit do města, na večírky a hlavně na festivaly. Ohlasy na květy ve vlasech mě pozitivně zaskočily. Všichni moji kamarádi i cizí lidé v tramvaji/na ulici mě zastavovali a s příjemným komplimentem se mě ptali, kde jsem čelenky koupila. A právě jedno takové setkání odstartovalo celou „výrobu“ cityflower čelenek, když mě první zákaznice Veronika přemluvila, abych jí dvě takové vyrobila. Od tohoto momentu jsem se rozhodla, že nebudu dál poptávky odmítat a pokusím se všem vyhovět.

Opravdový start celé „značky“ cityflower květinových čelenek však začal až na festivalu Fingers Up, na který jsem se přihlásila jako součást fashion-marketu. Před účastní na festivalu jsem ještě stihla všechny květinové čelenky nafotit, a tím poslat slovo do světa o cenově přijatelných květinových čelenkách, které se díky jejich unikátnímu stylu dají použít nejen na focení, ale hlavně jako běžný, i když odvážný doplněk.

Největším šokem celého příběhu byl právě první den festivalu, kdy jsme vyprodali všechny vyrobené čelenky. Následující noc jsem proto strávila výrobou dalších zásob, včetně čelenek na přání, abychom měli co nabízet další festivalový den.

Další a další lidé z okolí a festivalu se ptali na kontakt a možnost zakoupení čelenek i v průběhu roku. V té době jsme založili FB stránku čelenek, kde můžete sledovat všechny novinky, plánované akce a nové fotografie vyrobených čelenek z profi focení i v podobě fotografií od našich krásných zákaznic.

zakaznice cityflower čelenky

O necelý rok později nám došlo, že objednávky na Facebooku jsou pro nás časově náročné a pro naše příznivce příliš matoucí. Museli jsme proto posunou všechno dál k lepšímu, nebo se rozhodnout, že s výrobou čelenek přestaneme. Volba pro nás byla jasná, a tak jsme v rámci tohoto blogu vytvořili možnost jednoduchého a bezpečného objednání čelenek ve Váš prospěch.

Od první vyrobené čelenky jsme se posunuli nejen kvalitou čelenek, ale i způsobem, jakým můžete pohodlněji čelenky objednávat – nezměnili jsme však původní myšlenku. Stále vyrábíme čelenky pro běžné nošení za takové ceny, díky kterým nemusíte zůstat jen u jedné, ale můžete se tak těšit z vlastního osobitého stylu, který Vám dovolí vystoupit z šedé řady města a připojit se tak k naší cityflower rodině.

Nezapomeňte: Být ženou s sebou nese jednu důležitou odpovědnost, a to: nebát se vystoupit z davu , užívat si života, a byt „vidět“.

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Natalie 30. 6. 2016 at 12:24

    Krásně napsaný článek a ještě krásnější čelenky. 🙂 Pro čelenky jsem vždycky měla trochu slabost a květinová mi stále chybí, určitě si jich pár brzy objednám. Doufám, že se Vám bude dobře dařit a svůj sortiment třeba ještě rozšíříte. 🙂

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..