0
Photoshoots

Fairy photoshoot – čelenky cityflower

Chci se s Vámi podělit o kamarádské focení Fairy čelenek cityflower s úžasnou fotografkou Ivankou Hrubšovou. Když máte navíc profesionální a krásné modelky v momentu kdy se k nám přidá i jedna z nejtalentovanějších vizážistek v Olomouckém kraji, je jasné, že fotky stojí za to.

Vše začalo když jsem představila novou kolekci Fairy čelenek. Pokračovalo to mojí závislostí na nakupování na ebay a skončilo to každoročním focením čelenek před festivalovou sezonou…

barva_web-7

Ti z Vám kteří četli článek o společenských šatech z ebay už ví, že pro focení jsem pořídila modelkám šaty a starala se o celkový styling. Plán byl spolupráce tří modelek, fotografky a vizážistky v ideální den, který vyhovuje všem. Zákon schválnosti ale zapůsobil a den se změnil. Jedna modelka odpadla. Vizážistka nakonec nemohla. V tom začal maraton domluv a hledání nového týmů během krátkých 3 dnů.

barva_web-9

Nakonec jsme se ale sešly v dokonalé sestavě. Fotit z Brna přijela Ivanka Hrubešová, kterou můžete znát z focení Boho svatby, červené karkulky a boudoir.  Líčení zajistila Eva Vyskočilová, která působí v Olomouci. Její smysl pro detail je neuvěřitelný, můžete si ho všimnout u perfektních jednotlivých řas , které nám modelkám lepila. Jako modelky se Vám představím já, zachránkyně třetího místa modelky Sára Metelková a moje oblíbená Terezka Hudáková, kterou můžete znát jako vítězku snad všech miss soutěží co existují.

barva_web-5barva_web-3

Fotily jsme kousek za Olomoucí, u jezírka/paloučků/kopců a trní ve 35 stupňovém vedru, ze kterého jsme všechny umíraly. Když si vzpomenu na to ničící počasí, sem vděčná holkám za práci co dokázaly.

 

barva_web-8

 

Z fotek/focení mám velkou radost a díky nim mám zase chuť vrátit se k focení a dát mu více času a energie. Děkuji za něj!

 

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..