Photoshoots

Bunny Photoshoot

Na konci měsíce září jsem se domluvila na nejroztomilejší focení mého života se zrzavou micinou a ušáky pod pracovním názvem Bunny Photoshoot. Těšila jsem se na příjemnou fotografku Barču Záťkovou, která celé bunny focení vymyslela, klid vesnice a kouzelné prostředí starého domečku s kurníky, králikárnou i jezírkem. Zní to všechno úžasně, že? Musím se přiznat. To jsem si ale neuvědomovala, že vesnice nejsou v zónách MHD a zvířata můj zápal pro pěknou fotku nezajímá.

edit (1) (kopie)spraveno

Den začal jako každý jiný. Protože bydlím v Olomouci a studují v Brně, budík ráno, jako každý pátek, hlásil krásných 5:30, a já měla co dělat, abych stihla 6:00 jízdu do školy. Brno bylo naprosto ucpané, takže jsem na první přednášku přišla pozdě – zase. Teď mi dochází, že jsem do školy vlastně vůbec nemusela, protože jsem stejně celou pozornost věnovala hledání inspiračních fotografií – nemohla jsem se dočkat. Cesta z Brna domů, do sprchy, a bleskový útěk na místo srazu s fotografkou, jsem zvládla tak rychle, že si z něj pamatuji jen děkování bohu za to, že jsem si ráno obula botasky. Konečně jsem zjistila, kde přesně budeme fotit a jak se tam dostaneme. Autobus ale jezdil jen po hodině, takže jsme si pěkně počkaly, a zároveň cestou zastavovaly snad na každé zastávce.

z-backstage (5) (kopie)z-backstage (2) (kopie)

Místo pro focení byl krásný vesnický domeček. Uvítal nás pejsek i velký  kocour (kvůli kterému jsme přijely) a spousta králíčků, které jsme braly jako záložní plán. To byl velký omyl: kocour na nás kašlal od začátku, a tak byl čas překopat nápad a na 100% využít zrzavých ušáků. Jak focení začínalo, obloha se zatáhla a světlo najednou nikde. Králíčci nám uštědřili pár škrábanců a kocour provokovat obcházením kolem nás s čerstvě ulovenou myší. Musím přiznat, že když jsem zjistila, že máme tu jednu úžasnou fotku, kvůli které jsme přijely, spadl mi kámen ze srdce, že celý den stál za to.

Když slunce zapadlo úplně a už nebylo možné vyfotit ani selfie, utekly jsme dovnitř a rychle balily věci domů. Ale jsme na vesnici a je večer, takže další vlak nám jel až za dvě a půl hodiny. Tím se objevil další zádrhel dnešního focení, a my jsme začali shánět auto, potažmo odvoz domů.

I když to byl dlouhý den, rozhodně stál za to. Jediné, co mně opravdu mrzí je, že nemám jednoho takového ušáka doma!

Děkuji, že čtete – sharing is caring.

Vaše Lenka Regalová

Fotografie: Barbora Záťková

You Might Also Like

3 komentáře

 • Reply Deny 11. 10. 2015 at 23:53

  Leni, tyhle fotografie jsou nádherný a nápaditý. I na těch svatebních Ti to sluší. Osobně mám taky moc ráda „rezečky“ a kdysi byl ušáček můj sen.

  • Reply Lenka Regalová 12. 10. 2015 at 8:57

   Moc děkujeme ja i fotografka za pochvalu 🙂 A kdy uvídíme tvoje fotky z focení někde ? 🙂

   • Reply Deny 13. 10. 2015 at 14:46

    To nevím, nejsem zrovna fotogenický typ… I když nějaké podzimní fotky mě lákají dlouho. Příroda, spadané listí, zvířata – taková holčičí romantika 😉 A nemáte zač, holky!

  Leave a Reply

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..